קריסטין הרמל

קריסטין הרמל היא מחברת רבי מכר בינלאומיים אשר ספריה תורגמו לשפות רבות ונמכרו בכל רחבי העולם.

קריירת הכתיבה המקצועית של קריסטין התחילה בגיל 16 כעיתונאית ספורט. היא סיקרה אז את ליגת ההוקי NHL עבור מגזין מקומי בפלורידה בסוף שנות התשעים. אחרי תקופה בה כתבה על בריאות ואורח החיים במגזינים שונים, היא הפכה לכתבת המגזין PEOPLE עוד כשהיתה במכללה ובילתה יותר מעשור בכתיבה על כל נושא, החל מהסופרבול וכלה בפרשיות רצח בולטות, כמו גם ראיונות עם מפורסמים כבן אפלק, מתיו מקונוהיי, אאוטקאסט, ג'סטין טימברלייק ופטריק דמפסי. הסיפורים האהובים עליה ב- PEOPLE היו "הגיבורים שבינינו" - סיפורים על אנשים רגילים שעושים דברים יוצאי דופן. אחד מאותם סיפורים - סיפורו של ניצול השואה הנרי לנדווירט שהפך לפילנתרופ (שגם וולטר קרונקיט וגם ג'ון גלן אמרו לקריסטין היה האדם המדהים ביותר שהכירו) - עורר חלק בהשראת הרומן של קריסטין משנת 2012, המתיקות שבשכחה, שהיה רב מכר בכל העולם.

בנוסף לקריירת כתיבת מגזינים ארוכה, קריסטין גם עבדה בתוכנית הבוקר הלאומית של THE DAILY BUZZ - שם המשימות שלה כללו טיסה ללונדון שלוש פעמים כדי לראיין את צוות השחקנים של סרטי הארי פוטר.

קריסטין נולדה ממש מחוץ לבוסטון, מסצ'וסטס ובילתה שם את ילדותה, כמו גם בקולומבוס, אוהיו וסנט פטרסבורג, פלורידה. לאחר שסיימה לימודי תואר בעיתונות (עם לימודי משנה בספרדית) באוניברסיטת פלורידה, היא חיה תקופה בפאריז ובלוס אנג'לס. כעת היא גרה באורלנדו, עם בעלה ובנה הצעיר. היא גם המייסדת והמארחת של תוכנית הרשת השבועית והפודקאסט Friends & Fiction.

Author's photo credit: Phil Art Studio, Reims, France

0
דילוג לתוכן